Show Zamanı

Geniş kadrosuyla, çeşitli dillerde hizmet veren, konusunda uzmanlaşmış, deneyimli ve benzersiz animasyon ekibimiz, gündüz gece demeden, misafirlerimizin eğlence anlayışına, oyun oynama merakına, spor etkinliklerine ve günlük hayatta yaşanan stresin giderilmesine unutulmayacak katkılarda bulunacaklardır

Eğlenceli

Eğlenceli
Akşamlar

Açık diskomuzda veya barlarımızda arkadaşlarınız ile bir bardak şarap eşliğinde hoş sohbetlere dalarak unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

EĞLENİRKEN
FORMDA KALIN

Spor yaparak ruh ve bedeninizin enerjisini serbest bırakın. Spor meraklılarının hayallerini gerçeğe dönüştürecek spor etkinlikleri sizleri bekliyor.

EĞLENİRKEN
EĞLENİRKEN

Dalış, yelken, sörf, jet-ski ve parasailing gibi su sporları ile eğlenebilir öte yandan modern donanımlı fitness salonu, step, aerobik ve su jimnastiğiyle formunuzu koruyabilirsiniz. İsterseniz arkadaşlarınızla plaj voleybolu, su topu, dart, masa tenisi, Boccia veya Shuffleboard ile heyecan ve rekabeti yaşayabilirsiniz.

$prmTitle$
$prmTitle$
Tenis

Tenis

AMATÖR
&
PROFESYONEL

Eşsiz tenis altyapısı, her tenis severe en üst düzeyde kaliteyi sunmaktadır. İlkbahar ve sonbaharda yoğun tenis antrenmanları için tenis merkezlerimiz en ideal yerlerdir. Yurtdışında bilinen ilk DVB/VDT okulu olan PCT tenis okulunda kendini geliştirmek isteyen yeni başlayanlar ve hırslı turnuva oyuncuları için uygundur. Tesislerimizde yer alan kaliteli tenis kortlarımız Avrupa’nın en önemli tenis merkezini oluşturarak, her yıl dünya çapında düzenlenen uluslar arası turnuvalara ev sahipliği yapmaktadır.- Güral Premier tesislerinde tenisin önemi büyük olup, amatör veya profesyonel olarak her yaşa uygun donanım ve antrenör hizmeti verilmektedir.