ÇOCUKLAR
İÇİN
EĞLENCELİ DÜNYA

Güral Premier'in 0-17 yaş arası bebekler, çocuklar ve gençler için tasarlamış olduğu özel bir aktivite-eğlence kompleksidir. Ebeveynlerin unutamayacakları bir tatili çocuklarıyla paylaşabilmelerini amaçlayan Güral premier, çocuklara tıpkı yetişkinler gibi kendilerini özel hissetmelerini sağlamaktadır.

HappyLand

HappyLand

HAPPYLAND ÇOCUK RESEPSİYONU

Güral premier, çocuklara tıpkı yetişkinler gibi kendilerini özel hissetmelerini sağlamaktadır. Bu özel konuklarımız, kendilerine özel tasarlanan “Happyland Çocuk Resepsiyonu”nda karşılanır, kendilerine özel kayıt kartları ile kayıt işlemleri bu noktadan yapılır ve tatil boyunca kullanacağı bileklik kendisine teslim edilir.

AİLE İLE
UNUTULMAZ
TATİL İÇİN..

AİLE İLE
AİLE İLE
$prmTitle$

Happyland her türlü rahatın düşünülmüş olduğu bütün çocuklar için özel olarak dizayn edilmiş uyku odası gün içerisinde hizmet vermektedir.

$prmTitle$
$prmTitle$
Çocuk

Çocuk
Büfe

Happyland binası içerisinde aktif alanlarda kamera sistemi mevcuttur. Bu kameralardan aileler odalarındaki televizyonlarının info kanalından faaliyetleri izleyebilirler. Happyland çocuk restoranı ile yalnızca sağlıklı yiyeceklerin sunulduğu açık büfesiyle öğle ve akşam yemeklerinde, çay saatinde çocuklarımızın hizmetindedir, Happyland 0 - 3 yaş arası bebek ve çocuklara özel tasarlanmış emzirme ve bez değiştirme odasıyla hizmet vermektedir.

Eğlenceli & Eğitici

4 yaş üzeri Happyland üyesi çocuklar, gün boyu süren etkinliklerde eğlenirken öğrenir, öğrenirken eğlenirler. Ailelerine ihtiyaç duymadan yaşıtları ile birlikte olabilecekleri, yeni arkadaşlıklar kurabilecekleri ve hayallerindeki oyun ortamını yaşayabilecekleri Güral Premier’de her şey çocuklara göre tasarlanmıştır. Uzman eğitimli Happyland personelinin gözetiminde uygulanan faydalı etkinlikler ve çocuk sağlığı dikkate alınarak oluşturulmuş program, eğlence ile eğitimi birleştiren bir yapıdadır.