MAKE A RESERVATION
0242 277 10 15 0242 277 10 18

Aktivite Show Zamanı

Büyük ve Etkileyici Büyük ve etkileyici biçimde dekore edilmiş sahnemiz, modern ışık ve ses efektleriyle sizi ılık yaz akşamlarında bambaşka dünyalara alıp götürür. Açık diskomuzda veya barlarımızda arkadaşlarınız ile bir kadeh şarap eşliğinde hoş sohbetlere dalarak unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Geniş kadrosuyla, çeşitli dillerde hizmet veren, konusunda uzmanlaşmış, deneyimli ve benzersiz animasyon ekibimiz, gündüz gece demeden, misafirlerimizin eğlence anlayışına, oyun oynama merakına, spor etkinliklerine ve günlük hayatta yaşanan stresin giderilmesine unutulmayacak katkılarda bulunacaklardır.
Tenis Güral Premier tesislerinde tenisin önemi büyük olup, amatör veya profesyonel olarak her yaşa uygun donanım ve antrenör hizmeti verilmektedir. Eşsiz tenis altyapısı, her tenis severe en üst düzeyde kaliteyi sunmaktadır. İlkbahar ve sonbaharda yoğun tenis antrenmanları için tenis merkezlerimiz en ideal yerlerdir.

Yurtdışında bilinen ilk DVB/VDT okulu olan PCT tenis okulunda kendini geliştirmek isteyen yeni başlayanlar ve hırslı turnuva oyuncuları için uygundur. Tesislerimizde yer alan kaliteli tenis kortlarımız Avrupa’nın önemli tenis merkezlerinden biri olup, her yıl dünya çapında düzenlenen uluslararası turnuvalara ev sahipliği yapmaktadır. Güral Premier Tekirova’da toplam 13 tenis kortu Güral Premier Belek’te toplam 8 adet tenis kortu bulunmaktadır.
Spor Yaparken Eğlenin, Eğlenirken Formda Kalın Spor yaparak ruh ve bedeninizin enerjisini serbest bırakın.
Spor meraklılarının hayallerini gerçeğe dönüştürecek spor etkinlikleri sizleri bekliyor.

Dalış, yelken, sörf, jet-ski ve parasailing gibi su sporları ile eğlenebilir öte yandan modern donanımlı fitness salonu, step, aerobik ve su jimnastiğiyle formunuzu koruyabilirsiniz. İsterseniz arkadaşlarınızla plaj voleybolu, su topu, dart, masa tenisi, Boccia veya Shuffleboard ile heyecan ve rekabeti yaşayabilirsiniz.
Close