MAKE A RESERVATION
0242 277 10 15 0242 277 10 18
Bildirimler & Gizlilik

Güral Premier misafirlerinin geri bildirimlerini Haklı Misafir Hattı’na kolaylıkla iletebilmeleri için tüm iletişim kanallarını kullanabilme imkanı sağlıyor. Haklı Misafir Hattı'na iletilen her geri bildirim özel bir referans numarası ile sisteme kaydedilir ve saklanır. Geri bildirimler değerlendirilirken tarafsızlık ve misafir memnuniyeti ilkelerine göre hareket edilir.

Gerekli tüm araştırmalar yapılarak kısa sürede ve kalite standartlarına uygun çözüm üretilmesi amaçlanmaktadır. İletilen geri bildirimler ile ilgili olarak misafirlerimize geri dönüş yapılır. Misafirlerimizin ilettiği geri bildirimler hizmetlerimizde memnuniyeti artırıcı önlemler almamız konusunda bize yol göstermektedir.

Misafirlerimizin web sitemize memnuniyet/şikayet/öneri paylaşım amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Bu bilgiler misafirlerimize e-posta ve sms (kısa mesaj) iletişimi yapmak için kullanılmayacaktır. Misafirlerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşımı, Güral Premier personelleri dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.

Güral Premier söz konusu bilgileri misafirlerimizin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır. Misafirlerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla Güral Premier sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır.

Saygılarımızla, // Güral Premier Ailesi

Güral Premier Haklı Misafir Hattı’nda sadece şikayet, öneri ve teşekkür içerikli mesajlarınız değerlendirilmektedir.

Close