MAKE A RESERVATION
0242 277 10 15 0242 277 10 18
Kariyer

Çalışma hayatınıza doğru bir adım atarak başlamak istiyorsanız İş’iniz hazır.

CV YÜKLE

Güral Premier olarak kurulduğumuz günden itibaren derin misafirperverlik ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleri ile çalışıyoruz. Yaptığımız işi çok seviyor ve fark yaratmanı detaylarda saklı olduğu bilinciyle konuklarımızın ruhuna neyin iyi geleceğini biliyoruz. Başarmış olmalıyız ki; Güral Premier olarak son 4 yıldır dünyanın en prestijli otel ödüllerinden biri olan “World Luxry Hotels Awards” tarafından Avrupanın en iyi sahil ödülü ile onurlandırıldık. Biz başarılarımızın altında kurumumuzun çalışma ilke ve değerlerine bağlılıkla çalışan tüm çalışanlarımızın imzası olduğunun bilinciyle, onlarda konuklarımıza gösterdiğimiz ilgi ve özeni gösteriyoruz.

Birlikte başarmak için.....

Güral Premier ailesi olarak işbirliğine güveniyoruz. Çalışanlarımızın eşsiz niteliklerine , geçmişine, bakış açılarına ve deneyimlerine saygı duyuyor ve sizleri birey olarak önemsiyoruz. Bu amaçla siz, çalışma arkadaşlarımızın hem çalışma verimlerini arttırmak hem de mesai saatleri dışında geçireceği zamanı mümkün olduğunca kaliteli ve keyifli kılmak için pek çok olanak sunuyoruz.

Lojman

Mesai saatleri dışında huzurlu ve keyifli dakikalar geçirmeniz ve rahatlıkla dinlenebilmeniz için 2,3 ve 4 kişilik odalardan oluşan lojmanımız bulunmaktadır. 7/24 Wi-Fi imkanı, kablolu Tv yayını ve sıcak su imkanının yanısıra, herkesin ortak kullanımına sunulmuş, personel yüzme havuzu, kafeterya ve kantik olanakları, fitness ve spor aktiviteleri imkanı, Play Station, Masa Tenisi, Bilardo vb. gibi eğlence aktivitleri sizlerin hizmetinize sunulmuştur.

Takım Aktiviteleri

Sezon boyunca devam eden çalışan etkinliklerimiz ile Güral Premier’deki hayatınızı daha keyifli ve renkli bir hale getireceğiz. Her ay en az bir tane aktivite yapılması koşulu ile plaj voleybolu, tavla ve futbol turnuvalarında kıyasıya mücadele edebilir, sezon öncesinde yapılan barmen show yarışmasına katılabilir ve sezon sunuda yapılan geleneksel personel gecesi ile sezona mutlu bir şekilde veda edebilirsiniz.

Takdir ve Ödüllendirme

Çalışanlarımız belirlenen kriterler doğrultusunda her ay düzenli olarak değerlendirilir ve ödüllendirilirler. Tesislerimizde her ay, Ayın Departmanı ve Ayın Personeli kutlaması yapılmaktadır.

Eğitimler

Tesislerimizde görev alacak siz çalışanlarımızın genel ve mesleki bilginin arttırılmasına, bireysel bilgi ve yeteneklerinin geliştirilmesine yönelik etkin bir eğitim sistemi kurulmuştur. ihtiyaçlara göre sezon boyunca devam etmektedir. Öne Çıkan Eğitimlerimiz: Mesleki ve Teknik Eğitimler, İletişim, Misafir Memnuniyeti, Şikayet Yönetimi, Takım Çalışması, Yabancı Dil Eğitimleri (Rusça,İngilizce,Almanca), Kalite Yönetim Sistemleri Eğitimleri, Hijyen Eğtimleri, Çevre Eğitimleri, İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri vb.

Güral Premier Hotels&Resorts bünyesinde eğitim faaliyetleri nasıl yürütülmektedir?

Tesislerimizde yürütülen eğitim çalışmalarının plan dahilinde sistematik bir biçimde Kalite-Eğitim departmanı tarafından yürütülmektedir. Tesisimizde gerçekleşen eğitimler Departman İçi Eğitimler, Tesis Geneli Eğitimler ve Dış Kaynaklı Eğitimler olmak üzere üç şekilde ele alınmaktadır.

A-Departman İçi Eğitimler

Departman İçi Eğitim Planları departmanlar tarafından sezon öncesi hazırlanmakta ve bu eğitim planları doğrultusunda personele sezon boyunca eğitimler verilmektedir.

B-Tesis Geneli Eğitimler

Oryantasyon-Konsept, Tesis İşleyişi ve Kuralları, Profesyonel Otel Personeli Davanış Şekilleri, Krum Külütürü, Kalite Yönetim Sistemleri, Çevre Koruma, Hijyen, İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimleri Tesis Geneli Eğitimler olarak adlandırılmaktadır.

C-Dış Kaynaklı Eğitimler

İster tesisi içerisinde, isterse tesisi dışında, resmi / özel bir kuruluş tarafından ücreti karşılığında alınan eğitimleri kapsamaktadır. Özellikle ve öncelikle misafir ile birebir temas halinde departman çalışanları için planlan, yabancı dil, iletişim, misafir memnuniyeti, beden dili vb. eğitimleri bu kapsamda ele alınır.

Güral Premier Hotels&Resorts bünyesinde misafir memnuniyetine yönelik kişisel gelişim eğitimleri verilmekte midir?

Kişisel Gelişim Eğitimleri: Tesislerimizde verilen dış kaynaklı kişisel gelişim eğitimleri 3 farklı hedef gurubuna yönelik planlanmaktadır. Müdürler, Orta/Ara Kademe Yöneticiler ve Misafir ile yakın temas halinde bulunan F&B, Misafir İlişkileri, Animasyon, Kat Hizmetleri ve Önbüro departmanları personeline yönelik eğitimler verilmektedir.

Eğitim Başlıkları

Otelcilikte Orta Kademe Yöneticiler İçin Yönetim Becerileri

Otelcilikte Yöneticinin Etkin İletişimi

Takım Çalışması

Yönetimde Ustalaşmak

Zaman ve Stres Yönetimi

Y Kuşağını Nasıl Yönetirsiniz?

Otelcilikte 5 Yıldızlı İletişim

Misafir Memnuniyeti

Hizmet Kalitesinde Mükemmellik ve Şikayet Yönetimi
Close